Nasıl İlan Verilir

İlan vermek web sitemiz üzerinde tamamen ücretsiz ve kolaydır. Web sitemize ilan verebilmek için önce " kayıt ol " butonuna basarak kayıt yaptırınız.

Sistem girmiş olduğunuz email adresine bir onay linki gönderecektir. YAHOO, HOTMAİL, YANDEX, GMAİL gibi ücretsiz mail kullananlar mutlaka SPAM / istenmeyen mailler klasörünü kontrol etmelidir. Bazen mailler oraya düşüyor.

Gelen linki onayladıktan sonra hesabınız ve şifrenizle giriş yapınız artık sitediğiniz kadar ilan verebilirsiniz.

İlan Vermeden Önce Dikkat Edilecek Hususlar ;

İlanınızı vermeden önce bilgisayarınızda ilan veya ilanlarınızı work / wordpad proğramında " BAŞLIK " ve " AÇIKLAMA " şeklinde hazırlayınız,

Başlık ilan vereceğiniz ürün hizmet yer şehir fiyat vs ile alakalı olmalıdır yani bu konulardan dikkat çekici kelimeler içermelidir.

ÖRNEK İLAN METNİ ;

------------------

Satılık Acil Sahibinden Casper Nirvana Notebook

Satılık acil sahibinden Casper Nirvana notebook laptop bilgisayar ikinci el az kullanılmış bilgisayarımı acil ihtiyaçtan dolayı satıyorum.

Üründe hiç bir hasar yoktur, kullanıma bağlı bazı boya silinikleri vardır. Notebook teknik özellikleri İ5, 4 GB RAM, 500 HDD harddisk, 2 GB Ekran kartı.

Kamera USB girişleri mevcut, takas istemiyorum ve pazarlık yoktur. Konya merkezde elden alabilirsiniz. Diğer şehirlere kargo ile yollanacaktır.

Fiyat : 900 TL

------------------

Yukarıdaki gibi ilan metninizi hazırladıktan sonra web sitemiz üzerindeki ilgili kategorileri seçerek ilanınızı yapıştırıp kaydediniz.

 

İLAN VERME KURALLARI :

1) Aynı metni tekrar tekrar yayınlamayınız, değişik başlık ve açıklama metinleri yazarak daha çok ilan verebilirsiniz. Ama aynı metni ikinci defa yayınlayanların ilanları silinir.

2) İlan verirken T.C. yasalarına ayrırı hareket etmek yasaktır. Bu tarz ilan yayınlayanların ilanları silinir ve kolluk kuvvetleri ile paylaşılır.

3) İlanlardan ilanı yayınlayanlar sorumludur. Web sitemiz sadece ücretsiz barındırma hizmeti sunar.

4) Bu ücretsiz ilan verme web sitesi üzerinden ilan yolu ile ürün mal hizmet alım satımlarında alıcıların doladırıcılara karşı dikkatli olması gerekir ve kesinlikle ürün görmeden kapora yollamamalılar. Garanti olması açısından PTT KARGO'nun ürün tesliminde ödeme alma hizmetini kullanabilirler.