Başta emlak ikinci el araç oto vasıta bilgisayar elektronik eşya malzeme ekipman makina cihaz alet ürün alışveriş evcil hayvan alım satım satılık usta servis hizmet firma şirket tanıtım ilanlarının yayınlanabildiği ücretsiz ilan sitesi. Sitede adı geçen tüm ticari markalar bilgi amaçlıdır ve sahiplerinin mülkiyetindedir.

Temizlik Hizmetleri

İlanlar
 • Ev Temizliği · Bayraklı, İzmir

  Ev Temizliği · Bayraklı, İzmir

  Temizlik Hizmetleri Bayraklı (İzmir) İçerik / İlan No: # 3810 1 kez bakıldı. Kasım 22, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Ev Temizliği · Bayraklı, İzmir Size ve değer verdiklerinize en az sizin kadar özen ve önem verecek,güvenilir ve frovesyonel biri olsun istiyorsanız size memnuniyetli bir iş sunmak üzere bir telefon kadar yakınınızdayım :)

 • Antalya temizlik festivali

  Antalya temizlik festivali

  Temizlik Hizmetleri (Antalya) İçerik / İlan No: # 2540 1 kez bakıldı. Mart 31, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya ev temizleme Antalya ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, cam silme,mutfak temizliği, davlumbaz temizliği, baca temizliği, dış cephe temizliği, halı yıkama, koltuk yıkama

 • Okyanus Temizlik Ltd Şti.

  Okyanus Temizlik Ltd Şti.

  Temizlik Hizmetleri Kuşadası (Aydın) İçerik / İlan No: # 1899 37 kez bakıldı. Nisan 20, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Ev, Villa, Ofis, İnşaat sonrası v.b temizlik hizmetleri vermekte olup, Çalışma şeklimiz ekip disiplini, müşteri memnuniyeti ve geleceğe referansa yatırım üzerine kuruludur.